Mes tensioneve dhe protestave betohen deputetët e rinj të opozitës - Bota Sot
Mes tensioneve dhe protestave betohen deputetët e rinj të opozitës

Shqipëria

Mes tensioneve dhe protestave betohen deputetët e rinj të opozitës

Më: 28 mars 2019 Në ora: 10:16
Protesta e opozitës në Shqipëri

Mes tensioneve dhe protestave janë betuar deputetët e rinj të opozitës.

Ndërkohë që jashtë parlamentit dhe në bulevard opozita proteston, dy deputetët e PD, Arben Elezi dhe Adriatik Alimadhi kanë bërë betimin.

Ndërkohë mandatin e deputetes e pranoi edhe kandidatja e LSI në Shkodër, Amra Barova, por ajo nuk ishte sot e pranishme në seancë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat