KQZ i jep mandatin e deputetit 3 kandidatëve nga listat e PD - Bota Sot
KQZ i jep mandatin e deputetit 3 kandidatëve nga listat e PD

Shqipëria

KQZ i jep mandatin e deputetit 3 kandidatëve nga listat e PD

Më: 23 prill 2019 Në ora: 13:55
KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka dhënë mandatin e deputetit 3 kandidatëve nga listat e Partisë Demokratike.

Bëhet fjalë për Artur Roshin nga listat e PD në qarkun e Tiranës.

Nikolin Stakës dhe Zef Shtjefni nga listat e PD në qarkun e Shkodrës.

Ndërkohë sot, kandidati Klajdi Qama nga listat e LSI ka dorëzuar në KQZ formularin e dekriminalizimit. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...