Lefter Maliqi: Do jem në protestën e radhës për zgjedhje të parakohshme - Bota Sot
Lefter Maliqi: Do jem në protestën e radhës për zgjedhje të parakohshme

Shqipëria

Lefter Maliqi: Do jem në protestën e radhës për zgjedhje të parakohshme

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 07:35
Lefter Maliqi

Deputeti Lefter Maliqi thotë se dot ë marrë pjesë në protestën e radhës.

Në një status në Facebook, Maliqi shkruan se do të protestojë për liri demokraci, për zgjedhje të lira dhe të parakoshshme.

Reagimi i Lefter Maliqit

Në protestën e radhës do jem bashkë me ju mes protestuesve për liri demokraci, zgjedhje ë lira dhe të parakohshme. Shikojeni Kalorësin e Rilindjes si i presin rrugën. Populli do marrë në dorë fatet e veta. Kundra instalimit te Diktaturës, kundra zgjedhjeve farsë, kundra krimit, korrupsionit, bandave dhe Oligarkëve qe po mbajnë peng Qeverinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...