Lezhë/ Përfshihet nga flakët gjatë natës restoranti - Bota Sot
Lezhë/ Përfshihet nga flakët gjatë natës restoranti

Shqipëria

Lezhë/ Përfshihet nga flakët gjatë natës restoranti

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 09:13

Një restorant është përfshirë nga flakët gjatë natës në qytetin e Lezhës.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të tregut, ndërsa nuk raportohen persona të lënduar, por dëme të shumta materiale.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, por paraprakisht dyshohet rrjedhja e bombulës.

Lokali është në pronësi të shtetasit M. B, ndërsa punonjësit e zjarrfikëses arritën të neutralizonin vatrën e zjarrit që të mos përhapej në biznese dhe banesa për rreth zonës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...