E mërkurë, temperatura shkon deri në 36°C - Bota Sot
E mërkurë, temperatura shkon deri në 36°C

Shqipëria

E mërkurë, temperatura shkon deri në 36°C

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 07:38
Kolonia e çafkave, Karavasta. Qershor 2019

26 Qershor 2019 moti do të jetë me kthjellime në zonën Perëndimore  dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të shiut në zonat malore. 

Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   18/28°C 

Zonat e  ulëta  22/36°C

Zonat  bregdetare 23/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...