Fundjavë në plazh? Ja çfarë rezervon moti për sot

Shqipëria

Fundjavë në plazh? Ja çfarë rezervon moti për sot

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:23
Foto ilustrim

Parashikimi sipas IGJEUM

Milionat që shqiptarët po lënë për hundë dhe rini, biznesi në lulëzim

Reshjet

Nesër (e diel, dt.18) nuk priten reshje

Temperaturat

Sot (e diel, dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 19 / 32 °C

në vendet e ulëta: 17 / 34 °C

në vendet malore: 12 / 26 °C.

Era

Sot (e diel, dt.18) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat