Diell në të gjithë vendin, temperaturat në rritje - Bota Sot
Diell në të gjithë vendin, temperaturat në rritje

Shqipëria

Diell në të gjithë vendin, temperaturat në rritje

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 07:41
Ujvarë në Shëngjergj, Tiranë. Gusht 2019

19 gusht 2019: Moti do të mbetet  me diell në të gjithë vendin. 

Era do të  jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 2 ballë me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   14/32°C 

Zonat e  ulëta    15/37°C

Zonat  bregdetare  20/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat