Bie në gropën me serë, vdes në Zharrës 68-vjeçarja

Shqipëria

Bie në gropën me serë, vdes në Zharrës 68-vjeçarja

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 11:25
foto

Një e moshuar ka gjetur vdekjen aksidentalisht paraditen e kësaj të marte.

Ngjarja ka ndodhur  rreth orës 10:15, në fshatin Zharrëz, ku shtetasja N.K, 68 vjeçe, duke u dhënë ushqim shpendëve dyshohet se ka rënë në një gropë me serë.

Si pasojë e kësaj, gruaja ka ndërruar jetë pasi nuk ka mundur që të dalë prej andej. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat