Gjendet një person i vdekur, era e rëndë alarmoi banorët - Bota Sot
Gjendet një person i vdekur, era e rëndë alarmoi banorët

Shqipëria

Gjendet një person i vdekur, era e rëndë alarmoi banorët

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 15:29
Foto ilustrim

Nje i moshuar eshte gjetur i vdekur dhe ne gjendje te dekompozuar brenda baneses se tij.

Ngjarja ka ndodhur ne Fier, ne në katin e tretë të një pallati në lagjen “Apollonia”.

“Eshtë gjetur i vdekur i dekompozuar shtetasi B.B, 89 vjeç, i cili jetonte vetëm në banesë”- njofton policia.

Sipas saj, paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 13:00, në katin e tretë të një pallati në lagjen “Apollonia” është gjetur i vdekur i dekompozuar shtetasi B.B, 89 vjeç, i cili jetonte vetëm në banesë.

Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat