Fushë Mamurras/ Makina del nga rruga, dy persona të plagosur - Bota Sot
Fushë Mamurras/ Makina del nga rruga, dy persona të plagosur

Shqipëria

Fushë Mamurras/ Makina del nga rruga, dy persona të plagosur

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 16:37
Aksident

Një tjetër aksident është regjistruar këtë të shtunë në rrugët e vendit. Një automjet ka dalë nga rruga në Fushë-Mamurras dhe për pasojë dy personat që ndodheshin brenda kanë mbetur të plagosur.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat