Grida Duma ministre në qeverinë e Edi Ramës?! Çfarë thotë ish- deputetja e PD-së - Bota Sot
Grida Duma ministre në qeverinë e Edi Ramës?! Çfarë thotë ish- deputetja e PD-së

Shqipëria

Grida Duma ministre në qeverinë e Edi Ramës?! Çfarë thotë ish- deputetja e PD-së

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 21:31
Duma dhe Rama

Ish-deputetja Grida Duma ka folur së fundmi rreth jetës së saj personale dhe si politikane.

E ftuar në “3shat”, përballë makinerisë të së vërtetës, Duma u është Përgjigur disa pyetjeve të moderatores Bora Zemani.

E pyetur nëse do të pranonte të bëhej ministre në qeverinë e kryeministrit Edi Rama, nëse do të ishte e nevojshme për të mirën e vendit, ish-deputetja e PD-së u përgjigj ‘Jo’, kategorikisht.

“Absolutisht jo. Nuk mund të bësh një të mirë për vendin me pazare. Nuk mund të jesh edhe me këtë edhe me atë, sepse më pas je as me atë dhe as me këtë,”- është shprehur Grida Duma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat