Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, 4 të plagosur - Bota Sot
Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Shqipëria

Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, 4 të plagosur

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 14:56
Ilustrim

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e përplasjes së dy makinave në Fushë-Krujë.

Një automjet tij Ford u përplas me një mjet tip Volksvagen në aksin rrugor Laç -Fushë  Krujë, në afërsi të rrethrrotullimit të  Thumanës.

"Me date 02.09.2019,  në aksin rrugor Laç-Fushë  Krujë, në afërsi të rrethrrotullimit të  Thumanës  automjeti tip Ford me drejtues shtetasin S.I., është përplasur me një mjet  tip Volksvagen,"-raporton policia.

Për pasojë u plagosën drejtuesi i automjetit tip Ford, me iniciale S.I., dhe pasagjerët në mjetin e tij, shtetasit me iniciale O.I., dhe H.I., si edhe drejtuesi i mjetit tip Volksvagen, me iniciale U.D.

Raportohet se të plagosurit janë transportuar në Spitalin e Traumës Tiranë për të marrë ndihmë mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...