I theu brinjët gruas dhe e kafshoi në kokë, arrestohet shqiptari në Itali - Bota Sot
I theu brinjët gruas dhe e kafshoi në kokë, arrestohet shqiptari në Itali

Shqipëria

I theu brinjët gruas dhe e kafshoi në kokë, arrestohet shqiptari në Itali

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Shqiptari me inicialet H.S., 20 vjeç, ka rënë në pranga në Itali për dhunë ndaj gruas së tij.

Sipas medieve italiane, i riu e ka qëlluar bashkëshorten me grushte dhe madje e ka kafshuar në kokë, në prezencë të vajzës së tyre 2 vjeçe.

Kanë qenë fqinjët ata që njoftuan policinë, pasi dëgjuan britmat me zë të lartë të gruas. E transportuar në Spitalin e Ragusas, shqiptraja u diagnostikua me thyerje të shumta brinjës dhe plagë në kokë, shkaktuar nga e kafshuara, transmeton “Tch”.

Vogëlushja u gjet në gjendje të rënduar psikologjike, e cila në momentet që babai i saj ka ushtruar dhunë ndaj të ëmës, ka qarë dëshpërimisht pa pushim.

Madje, mësohet se burri e ka detyruar bashkëshorten që të flejë në një dhomë tjetër larg vajzës së vogël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...