Gramoz Ruçi në 15-vjetorin e themelimit të LSI-së - Bota Sot
Gramoz Ruçi në 15-vjetorin e themelimit të LSI-së

Shqipëria

Gramoz Ruçi në 15-vjetorin e themelimit të LSI-së

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 22:40
Gramoz Ruçi

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ftuar nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, mori pjesë në mbrëmjen e sotme në festën e 15-vjetorit të themelimit të kësaj partie, e cila u zhvillua në Hotel Rogner.

Në ceremoni merrnin pjesë drejtues dhe anëtarë të LSI dhe të partive të tjera politike të opozitës, përfaqësues të trupit diplomatik si edhe përfaqësues të jetës kulturore, sipërmarrjes, shoqërisë civile dhe medias.

Në festën e themelimit, mungoi Presidenti Ilir Meta, i cili është themelues i kësaj partie politike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...