Meta përshëndet qytetarët: Le t'i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë! - Bota Sot
Meta përshëndet qytetarët: Le t'i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë!

Shqipëria

Meta përshëndet qytetarët: Le t'i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë!

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 09:03
Ilir Meta

Presidenti Ilir Meta i ka përshëndetur qytetarët shqiptarë sot, pas tërmetit shqetësues, duke i ftuar t'i kthehen normalitetit.

"Mirëmëngjes të dashur miq, shkruan Meta. - Me rëndësi është t'i kthehemi jetës së përditshme dhe qetësisë në familjet tona! Ju uroj një javë të mbarë!".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...