Hapja e vendit/ Këto janë lehtësirat që fillojnë këtë javë - Bota Sot
Hapja e vendit/ Këto janë lehtësirat që fillojnë këtë javë

Shqipëria

Hapja e vendit/ Këto janë lehtësirat që fillojnë këtë javë

Më: 18 maj 2020 Në ora: 10:10
Shqipëri

Nga dita e sotme, zgjerohet fasha orare dhe hapen një seri aktivitetesh dhe shërbimesh për qytetarët, por kërkohet më shumë vigjilencë për respektimin e rregullave, për të mbrojtur veten dhe të tjerët, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat