Doçi: Aleancat të përgatiten për prishjen e godinave të tjera, Muzeu Kombëtar, Teatri i Kukullave - Bota Sot
Doçi: Aleancat të përgatiten për prishjen e godinave të tjera, Muzeu Kombëtar, Teatri i Kukullave

Shqipëria

Doçi: Aleancat të përgatiten për prishjen e godinave të tjera, Muzeu Kombëtar, Teatri i Kukullave

Më: 22 maj 2020 Në ora: 09:01
Agim Doçi

I ftuar në “360gradë”, poeti Agim Doçi u shpreh se aleancat të përgatiten të mbrojnë godinat se do të prishim muzeun kombëtar, ish-parlamentin e parë, teatri i Kukullave.

Doçi: Të përgatiten këto aleancat të përgatiten të mbrojnë godinat se do të prishim muzeun kombëtar, ish-parlamentin e parë, teatri i Kukullave, ndërsa ato që janë mësuar me i falë dhe i shitë votat, 1 milionë shuplaka, le të bëhen 2 milion, të votojnë të majtën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat