E frikshme! Krijesë e çuditshme në bregdetin e Sarandës, qytetari: Është peshkaqen - Bota Sot
E frikshme! Krijesë e çuditshme në bregdetin e Sarandës, qytetari: Është peshkaqen

Shqipëria

E frikshme! Krijesë e çuditshme në bregdetin e Sarandës, qytetari: Është peshkaqen

Më: 23 qershor 2020 Në ora: 21:35
Pamje nga video

Një krijesë e pazakontë është filmuar ditën e djeshme në bregdetin e Sarandës.

Ajo është filmuar nga një qytetar, videoja e të cilit ka mbërritur në JOQ Albania.

Krijesa lëviz në ujë dhe shihet që nxjerr vetëm një pjesë të trupit lart.

Qytetari shprehet i vendosur se është peshkaqen.

Në video shihet qartë edhe lëvizja që bën apo bishti i nxjerrë mbi sipërfaqen e ujit.

Qytetari thotë se është filmuar 30 metra larg bregut, në zonën e quajtur “Plazhi i Centralit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat