Një djalë i ri i jep fund jetës në mënyrë të dhimbshme

Shqipëria

Një djalë i ri i jep fund jetës në mënyrë të dhimbshme

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Një djalë në moshë fare të re në Durrës i ka dhënë fund jetës duke u vetëflijuar për arsye që ndoshta i mori me vete.

Vdekja e të riut u mësua mëngjesin e sotëm, raporton noa.al duke cituar një burim policor.

Drejtoria rajonale e policisë së Durrësit tha se sot, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat