Po fitoi Rama mandatin e 3-të? Dash Shehi i befason të gjithë me përgjigjen e tij: Do vrasim veten

Shqipëria

Po fitoi Rama mandatin e 3-të? Dash Shehi i befason të gjithë me përgjigjen e tij: Do vrasim veten

Më: 30 tetor 2020 Në ora: 10:53
Dashamir Shehi

Dashamir Shehi njihet nga publiku shqiptar për humorin dhe ironinë e tij. Gjatë emisionit Hard Talk, gazetari Roland Qafoku e pyeti çfarë do bënte ai nëse Edi Rama merr një mandat  të tretë dhe opozita do humbiste zgjedhjet. Përgjigjia e Shehut ishte se do vriste veten,  duke shkaktuar të qeshura në studio.

-Si del rezultati në 25 prill?

-Do fitojmë ne.

Po nëse humbisni çfarë do bëni?

-Po asnjë gjë, do vrasim veten, ç’a  do bëjmë.  Do vazhdojmë luftën sa të kem fuqi, sa të kem jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat