Basha: Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë

Shqipëria

Basha: Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë

Më: 21 janar 2021 Në ora: 15:12
Lulzim Basha

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku akuzon për shkatërrimin e ekonomisë dhe mungesën e punës.

‘Ai vetëm na grabit’, shkruan Basha në reagimin e tij.

Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar.

Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat