Sulmi me armë në selinë e PD/ Agron Gjekmarkaj: Fytyra e vërtetë se me kë qeveris Edi Rama!

Shqipëria

Sulmi me armë në selinë e PD/ Agron Gjekmarkaj: Fytyra e vërtetë se me kë qeveris Edi Rama!

Më: 19 prill 2021 Në ora: 21:47
Agron Gjekmarkaj

Duke marrë shkasë nga ngjarja e ndodhur pasditen e sotme në Kavajë ku një mbështetës i Partisë Demokratike u plagos me armë zjarri, kandidati për deputet nga opozita në Qarkun e Lezhës, Agron Gjekmarkaj theksoi se kjo është fytyra e vërtetë se “me kë qeveris dhe me kë ka qeverisur Edi Rama shqiptarët prej 8 vitesh”.

Sipas tij, shqiptarët më 25 prill votojnë ndëshkimin e pushtetit kriminal të Edi Ramës.

Gjekmarkaj: Ngjarja e Kavajës është fytyra e vërtetë se me kë qeveris dhe me kë ka qeverisur Edi Rama shqiptarët prej 8 vitesh.

Tmerri që po perjeton në ditët e fundit në krye të pushtetit apsolut e ka nxjerrë nga binarët edhe më shumë, e ka shfazuar, e ka shpërfytyruar.

Shqiptarët më 25 Prill votojnë ndëshkimin e pushtetit kriminal të Edi Ramës, votojnë lirinë dhe kthimin e pushtetit shërbimit të vendit.

Votojnë të ardhmen e familjes dhe Shqipërisë.

Do të jetë ditë e bukur, pranverë e bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat