Elona Guri shpërthen ndaj Ramës: Larg duart e gojën nga LSI, njeri i orgjive në administratë - Bota Sot
Elona Guri shpërthen ndaj Ramës: Larg duart e gojën nga LSI, njeri i orgjive në administratë

Shqipëria

Elona Guri shpërthen ndaj Ramës: Larg duart e gojën nga LSI, njeri i orgjive në administratë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 21:17
Elona Guri- Edi Rama

Një nga këshilltaret e LSI-së, që ka reaguar më të ashpër ndaj kryeministrit Edi Rama është Elona Guri.

Edhe ditën e sotme, ajo ka reaguar lidhur me disa deklarata të kryeministri Edi Rama, bërë në Lezhë, ku akuzonte drejtuesit e LSI në administratë gjatë katër viteve të shkuara.

Përmes një statusi në profilin e saj në ‘Facebook’, Guri i kërkon Ramës të qëndrojë larg njerëzve të LSI-së.

 “Larg duart e gojën tënde nga njerzit e LSI. Ti i droguar, i kriminalizuar, i korruptuar, njeri i orgjive në administratën shtetërore. Ti dashke të bësh moral dhe presion?! Kësaj arrogance e këtij pislliku propagandistic që ti përfaqëson, do jenë njërëztit që do ti japin përgjigjen që meriton.” shkruan ajo. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera