Ambasada e SHBA jep njoftim të rëndësishëm për vizat: Nëse mendoni se po ju mashtrojnë… - Bota Sot
Ambasada e SHBA jep njoftim të rëndësishëm për vizat: Nëse mendoni se po ju mashtrojnë…

Shqipëria

Ambasada e SHBA jep njoftim të rëndësishëm për vizat: Nëse mendoni se po ju mashtrojnë…

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 11:13
Ambasada Amerikanë në Tiranë

Ambasada amerikane ka keshilluar sot gjithe te interesuarit per viza ne SHBA te jene te kujdesshem dhe te mbrohen nga mashtrimet ne internet.

Me nje shenim ne faqen e vet ne FB, ambasada keshillon gjithe shqiptaret se “Të gjitha korrespondencat nga Sektori Konsullor vijnë nga adresa jonë zyrtare e postës elektronike”.

Mesazhi i ambasades 

Mbroni veten nga mashtrimet me vizat. Të gjitha korrespondencat nga Sektori Konsullor vijnë nga adresa jonë zyrtare e postës elektronike ([email protected]) dhe i gjithë informacioni në lidhje me shërbimet tona është i publikuar në faqen tonë zyrtare: https://al.usembassy.gov/
Nëse mendoni se po ju mashtrojnë – më njoftoni! Nëse keni pyetje në lidhje me aplikimin tuaj për vizë, unë jam këtu për t’ju ndihmuar! 

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera