Parashikimi i motit: Ja si pritet të nisë java - Bota Sot
Parashikimi i motit: Ja si pritet të nisë java

Shqipëria

Parashikimi i motit: Ja si pritet të nisë java

Më: 10 shtator 2018 Në ora: 08:27
Foto ilustrim

Më 10 shtator moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8-15 m/sek me intensitet më të lartë në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3-4 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të mbeten konstante.

Temperaturat minimale dhe maksimale

Zonat malore         14/29°C

Zonat e ulëta           15/33°C

Zonat bregdetare   18/31°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...