Dita e parë e shkollës/ Urimi i kryetares së LSI-së - Bota Sot
Dita e parë e shkollës/ Urimi i kryetares së LSI-së

Shqipëria

Dita e parë e shkollës/ Urimi i kryetares së LSI-së

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 08:42
Foto ilustrim

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka uruar të gjithë fëmijët që nisin shkollën sot për herë të parë.

Ajo ka bërë një urim të veçantë për ata fëmijë që ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës.

Mesazhi i kryetares së LSI, Monika Kryemadhi:

Uroj me zemër suksese për të gjithë fëmijët që ulen sot për herë të parë në bankat e shkollës!

Fillon sot për ju një rrugë e re në përballjen me jetën, me mësime, por dhe shumë sfida e mundime, udhërrëfyes e bashkudhëtarë do të keni mësuesit, që do ju japin dorën dhe dijen për të kaluar vështirësitë përpara.

Uroj gjithashtu suksese për të gjithë nxënësit në këtë vit të ri shkollor! 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...