Parashikimi i motit për sot në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 23 shtator 2018 Në ora: 08:47
Liqenet e Dumresë, shtator 2018

E diel, 23 shtator. Vendi ynë do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në mesditë dhe prani të mjegullinës përgjate luginve. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim  (SW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3  deri në 0,5 metër  në det  të hapur. 

Temperaturat min dhe max 

Zonat  malore         14/29°C 

Zonat e  ulëta           16/33°C

Zonat  bregdetare   18/32°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...