Moti në fundjavë! Ja sa do shkojnë temperaturat - Bota Sot
Moti në fundjavë! Ja sa do shkojnë temperaturat

Shqipëria

Moti në fundjavë! Ja sa do shkojnë temperaturat

Më: 26 tetor 2018 Në ora: 23:41
Ilustrim

Fundjava do të jetë me mot të kthjellët dhe të ngrohtë, ku temperatura maksimale do të arrijnë në 23 gradë celsius.

Sipas meteorologëve edhe gjatë ditës së shtunë edhe të dielën moti do të jetë i kthjellët dhe nuk do të ketë reshje shiu.

Ndërkohë që me fillimin e javës së ardhshme priten edhe reshje shiu.

Ja parashikimi i Motit:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...