Radhë kilometrike në Tiranë-Durrës dhe Elbasan-Tiranë! Policia ikën me pushime - Bota Sot
Radhë kilometrike në Tiranë-Durrës dhe Elbasan-Tiranë! Policia ikën me pushime

Shqipëria

Radhë kilometrike në Tiranë-Durrës dhe Elbasan-Tiranë! Policia ikën me pushime

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 18:35
Foto

Kjo fundjavë është kthyer në ferr për të gjithë ata qytetarë që kanë lëvizur nga Tirana në Durrës dhe anasjelltas, gjithashtu dhe për ata që kanë lëvizur drejt Elbasanit, për shkak të trafikut, shkruan Syri.net.

Siç shihet edhe në foto, në të dyja akset rrugore të lartpërmendura, radha është kilometrike, dhe qytetarëve ju duhet të presin për orë të tëra na trafik.Ndërkohë burime bëjnë me dije për Syri.net, se ajo që vërehet në rrugë është mungesa e policisë rrugore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...