Parashikimi i motit, e shtunë 10 nëntor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e shtunë 10 nëntor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e shtunë 10 nëntor 2018

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 08:07
Ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira kryesisht shtresore.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim dhe shpejtësi 1-10 m/sek.

Valëzimi në det parashikohet i forcës 0-1 me lartësi vale 0.3-0.9 metër.

Temperaturat parashikohen:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...