Meta takohet me Ruçin - Bota Sot
Meta takohet me Ruçin

Shqipëria

Meta takohet me Ruçin

Më: 16 nëntor 2018 Në ora: 13:11
Ilir Meta dhe Gramoz Ruçi

Pasi presidenti Ilir Meta dekretoi nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë madhore, Gjeneral Brigade Sandër Lleshaj, vendim ky që i hap rrugë dekretimit të tij, si ministër i Brendshëm, kreu i shtetit po takohet me kryeparlamentarin Gramoz Ruçi.

Takimi po zhvillohet në Hotel Tirana dhe për momentin nuk ka informacione për temën e diskutimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera