Vdes kryetari i Dibrës, vuante një sëmundje e rëndë

Shqipëria

Vdes kryetari i Dibrës, vuante një sëmundje e rëndë

Më: 24 nëntor 2018 Në ora: 16:57
Ruzhdi Lata

Ka ndërruar jetë kryetari i Komunës së Dibrës, Ruzhdi Lata. Ai disa muaj ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Lata ishte i shtruar në Spitalin Klinik të Shkupit në repartin e Transfuziologjisë dhe vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ai në spitalin e Shkupit u transferua pas ardhjes nga një spital jashtë shtetit ku i ka kryer ekzaminimet shtesë mjekësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat