Plani i studentëve për sot, protestë masive para Kryeministrisë - Bota Sot
Plani i studentëve për sot, protestë masive para Kryeministrisë

Shqipëria

Plani i studentëve për sot, protestë masive para Kryeministrisë

Më: 17 dhjetor 2018 Në ora: 08:33
Foto

Studentët do ta nisin javën me një protestë masive para Kryeministrisë.

Ata kërkojnë plotësimin e tetë pikave të tyre të panegociueshme dhe u kanë bërë thirrje qytetarëve që të bashkohen në këtë protestë, shkruan Top Channel.

Nga ana tjetër, kryeministri Edi Rama u ka kërkuar studentëve nëpër rrjetet sociale që të ulen e të dialogojnë për këto tetë pika.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...