Lajme të mëdha për Lakers, ja kur do të kthehet LeBron James - Bota Sot
Lajme të mëdha për Lakers, ja kur do të kthehet LeBron James

Basketboll

Lajme të mëdha për Lakers, ja kur do të kthehet LeBron James

Më: 29 janar 2019 Në ora: 07:27
LeBron James

Të rejat e fundit nga stafi mjekësor i LA Lakers kanë gëzuar jashtëzakonisht shumë tifozët e skuadrës.

LeBron James i ka munguar skuadrës së Lakers qysh nga ndeshje e Krishtlindjes, kundër Golden State Warriors.

“Mbreti” në atë ndeshje pësoi një lëndim në ije dhe nuk është rikthyer që atëherë, duke e lënë skuadrën e hendikepuar.

Por, sot skuadra nga Los Angeles ka pranuar një lajm të mirë, pasi thuhet se ylli James do të kthehet për ndeshjen e së enjtes.

Gjatë së enjtes do të zhvillohet derbi i Los Angeles, ndërmjet LA Lakers dhe LA Clippers.

Skuadra e udhëhequr nga Luke Walton shpreson që në atë ndeshje të llogarisë edhe në LeBron James.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...