Buduçnosti i trishtuar, do t’i drejtohet Europës për Zvezdën!  - Bota Sot
Buduçnosti i trishtuar, do t’i drejtohet Europës për Zvezdën! 

Basketboll

Buduçnosti i trishtuar, do t’i drejtohet Europës për Zvezdën! 

Nga: Kemajl Goca Më: 24 prill 2019 Në ora: 12:00
Buduçnosti i trishtuar, do t’i drejtohet Europës për Zvezdën! 

Malazezët e panë se kush është përfundimisht Serbia dhe tifozët “Delija” e Cërvena Zvezdës nga Beogradi. U bindën se “Delija” dhe serbët nuk njohin askënd dhe nuk zgjedhin mjete kur është në pyetje idiotizmi i tyre, as nuk njohin se çfarë kombësie i përket.

Klubi i basketbollit Buduçnosti nga Podgorica është i trishtuar me atë çfarë i ndodhi në palestrën “Alexandar Nikoliç” në Beograd, ku u shanë në baza racore, u pështynë dhe u sulmuan. Drejtuesit e këtij klubit bënë të ditur se do ta informojnë Euroleaguen për racizmin dhe nacionalizmin që ndodhi në Beograd dhe për të gjitha idiotizmat në atë palestër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...