Shqiponjat rikthen fuqishëm në tribuna - Bota Sot
Shqiponjat rikthen fuqishëm në tribuna

Basketboll

Shqiponjat rikthen fuqishëm në tribuna

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 23:37
Foto nga mbledhja e cila ende është duke u mbajtur.

Tifozeria ma e dalluar nga Kosova Shqiponjat e Pejës rikthehen fuqishëm.

Ata sonte mbajtën një mbledhje dhe nga aty moren besën e njëri tjetrit që të nisin mobilizimin e qytetit për ndeshjet e reja që do i luan KB.PEJA në edicionin e ri basketbollisiti 2019/2020.

Kryetari i saj Nermin Ferizi i njoftoi të pranishmit me informacionet e reja rreth klubit pejan pas rikthimit në eliten basketbollistike si dhe kerkoj mobilizim të gjithë të pranishmëve për ndeshjet që do vin.

Tifozët legjendar të Pejës nuk mund të mungojnë në mbledhje kur klubin është në pyetje, andaj me prezencën e tyre ata vetëm sa i dhanë krah këtij mobilizimi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...