Ndërron jetë ish sportisti i Kosovës

Basketboll

Ndërron jetë ish sportisti i Kosovës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 12:57
Pajtim Kosova

Të shtunën ka ndërruar jetë Pajtim Kosova, ish-basketbollist dhe më pas edhe anëtar i strukturave udhëheqëse të KB Bashkimi dhe së fundi edhe anëtar i Bordit të KBF Bashkimi nga Prizreni.

Image

"Kontributi i z. Kosova para dhe pas mëvetësimit të sportit kosovar ishte i jashtëzakonshëm.

Federata e Basketbollit të Kosovës i shpreh ngushëllime familjes së të ndjerit, gjithashtu edhe KB Bashkimi dhe KBF Bashkimit", bëhet e ditur nga Federata e Basketbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat