Miami Heat, gati për çmendurinë - Bota Sot
Miami Heat, gati për çmendurinë

Basketboll

Miami Heat, gati për çmendurinë

Më: 15 maj 2020 Në ora: 14:28
Miami Heat, gati për çmendurinë

Ylli i Washington Wizards, Bradley Beal ka qenë në interesin e Miami Heat tash e disa kohë, por skuadra nga Florida nuk arriti të siguronte shërbimet e tij.

Sipas raportimeve të fundit nga Amerika, Heat janë gati të nisin një mega-ofertë drejt Wizards, për fundorin.

Heat janë gati të ofrojnë shërbimet e Bam Adebayo, Tyler Herro dhe Andre Igoudala.

Kujtojmë se Beal është një nga lojtarët më të mirë në ligë aktualisht dhe synon kontratë maksimale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat