Brenda shtëpisë luksoze të LeBron Jamesit me kinema private - Bota Sot
Brenda shtëpisë luksoze të LeBron Jamesit me kinema private

Basketboll

Brenda shtëpisë luksoze të LeBron Jamesit me kinema private

Më: 31 maj 2020 Në ora: 13:38
Brenda shtëpisë luksoze të LeBron Jamesit me kinema private

LeBron James konsiderohet si njëri prej basketbollistëve më të mirë në historinë e NBA-së.

Ai njihet edhe për pasurinë e madhe që ka krijuar gjatë karrierës së tij.

Amerikani është njëri prej sportistëve më të paguar në botë.

Basketbollisti u transferua te LA Lakers në vitin 2018, por planet për lëvizjen e tij i kishte përgatitur një vit më herët në Kaliforni.

Ai kishte blerë një shtëpi luksoze me një vlerë prej 20 milionë funtesh në 2017-n.

Shtëpia e tij ka kinema private, palestër dhe dhomë të madhe të cigareve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat