Durant është rikthyer në fushë  - Bota Sot
Durant është rikthyer në fushë 

Basketboll

Durant është rikthyer në fushë 

Më: 5 qershor 2020 Në ora: 16:55
Durant është rikthyer në fushë 

Basketbollisti Kevin Durant është rikthyer në fushë dhe do ta ndihmojë ekipin e Brooklyn Nets për të përfunduar në mënyrën më të mirë kampionatin, i cili është planifikuar të vazhdojë më 31 qershor. 

Ai nuk ka luajti një ndeshje të vetme për klubin e Brooklyn, sepse u lëndua para fillimit të garës në NBA. 

Ndërprerja e sezonit gjatë pandemisë së virusit korona ishte e dobishme për klubin e tij. 

Durant është prej lojtarëve më të mirë në NBA.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat