Ikona e basketbollit, Resmije Juniku: ‘Bota sot’, jeni dhe keni qenë më të mirët

Basketboll

Ikona e basketbollit, Resmije Juniku: ‘Bota sot’, jeni dhe keni qenë më të mirët

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2020 Në ora: 21:42
Ikona e basketbollit, Resmije Juniku: ‘Bota sot’, jeni dhe keni qenë më të mirët

Ikona e basketbollit të Kosovës, Resmije Juniku, ka fjalët më të mira të mundshme për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Resmija, ish basketbolliste e gjeneratës së artë të Universitetit të Prishtinës, në fund të viteve 70-ta dhe në vitet e 80-ta, uron 25 vjetorin e gazetën kombëtare ‘Bota sot”.    

 “Ju përgëzoj nga zemra në përvjetorin e gazetës “Bota sot”.

Jeni dhe keni qenë më të mirët”, uron Resmija, e cila është një frymëzim për brezat e sotëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat