Utah Jazz fiton

Basketboll

Utah Jazz fiton

Më: 20 janar 2021 Në ora: 12:17
Utah Jazz fiton

Skuadra e NBA-së, Utah Jazz ka arritur një fitore tjetër gjatë mbrëmjes.

Klubi basketbollistik fitoi 118:102 ndaj New Orleans Pelicans.

Basketbollisti i ndeshjes ishte ai i Orleans, Williamson me 32 pikë, 5 kërcime dhe 3 asistime.

Kurse për fituesit ishte Mitchell me 28 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat