Shatri e publikoi listën më të ngushtë të Kosova U18 - Bota Sot
Shatri e publikoi listën më të ngushtë të Kosova U18

Basketboll

Shatri e publikoi listën më të ngushtë të Kosova U18

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 17:53
Pamje nga një ndeshje

Përzgjedhësi i kombëtares së Kosovës U18 (Femrat), Fidan Shatri e ka publikuar listën më të ngushtë, me emrat e basketbollisteve, me të cilat do ta vazhdoj fazën e radhës të përgatitjeve.

Stërvitjen e radhës Kosova U18 do ta mbaj ditën e hënë (11.06.2018) me fillim nga ora 10:00 në palestrën e vogël të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë.

Kosova U18 Femrat do të garoj në Kampionatin Evropian U-16, Divizioni B që do të mbahet prej 3 deri më 12 gusht në Oberëart të Austrisë.

Grupi D: Norvegjia, Kosova, Ukraina, Bjellorusia, Republika Sllovake, Luksemburgu.

Lista:

Besjana Martinaj
Diellza   Dekaj
Melisa   Ibrahimi
Enisa     Kamerolli
Tringa   Ukaj
Besjana Shala
Florentina  Karavidaj
Yllka      Berisha
Ergita    Dema
Agnesa Rrahmani
Fjolla Ajeti
Astera  Tuhina
Nora Sylejmani
Festa  Bicurri
Diellza Leti
Leona Rexhepi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera