Njeriu më i gjatë në Kosovë poston foton me gruan e tij, feston 39 vjetorin... - Bota Sot
Njeriu më i gjatë në Kosovë poston foton me gruan e tij, feston 39 vjetorin...

Basketboll

Njeriu më i gjatë në Kosovë poston foton me gruan e tij, feston 39 vjetorin...

Nga: Kemajl Goca Më: 16 korrik 2018 Në ora: 12:05
Njeriu më i gjatë në Kosovë poston foton me gruan e tij, feston 39 vjetorin...

Njeriu më i gjatë në Kosovë, Ferit Zekolli, ish basketbollisti i mirënjohur, ka kremtuar 39 vjetorin e martesës! Ai ka postuar një foto të bukur me bashkëshorten e tij.

Image

Zekolli është i gjatë 212 centimetra, emër i respektuar i basketbollit dhe në përgjithësi. Ai kujtohet si nga basketbollistët më të mirë që ka pasur Kosova. “Ne bregdetin shqiptar-me rastin e 39 vjetorit te marteses...”, shkruan Zekolli.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera