Besim Neziri: ‘Bota sot’ dhe gazetari juaj kanë bërë shumë për hendbollin  - Bota Sot
Besim Neziri: ‘Bota sot’ dhe gazetari juaj kanë bërë shumë për hendbollin 

Hendboll

Besim Neziri: ‘Bota sot’ dhe gazetari juaj kanë bërë shumë për hendbollin 

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 17:32
Besim Neziri: ‘Bota sot’ dhe gazetari juaj kanë bërë shumë për hendbollin 

Ish hendbollisti i mirënjohur Besim Neziri tha se gazeta ‘Bota sot’ ka dhënë dhe po jep kontribut të pakontestueshëm për afirmimin e vlerave sportive, sidomos të hendbollit në Kosovë dhe kudo që jetojnë e veprojnë shqiptarët. 

“Urime për përvjetorin e gazetës, sinqerisht ju them që ‘Bota sot’ ka bërë shumë për sportin dhe Kemajl Goca ka qenë gazetari që më së shumti ka dhënë për hendbollin e Kosovës, e ka përcjell në çdo hap.

Ju uroj gazetarit të ketë shëndet dhe motiv që ta vazhdon edhe më tutje me kontributin tuaj për sportin në përgjithësi, urime stafit të redaksisë”, uron Neziri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...