Të lë pa frymë ku u fut sportistja bukuroshe gjeorgjiane që luan në Kosovë  - Bota Sot
Të lë pa frymë ku u fut sportistja bukuroshe gjeorgjiane që luan në Kosovë 

Hendboll

Të lë pa frymë ku u fut sportistja bukuroshe gjeorgjiane që luan në Kosovë 

Nga: Kemajl Goca Më: 4 shtator 2019 Në ora: 11:55
Të lë pa frymë ku u dal sportistja bukuroshe gjeorgjiane që luan në Kosovë 

Vlerësohet ndër lojtaret më të mira që ka Kosova. Është Keta Venetsky, hendbolliste nga Gjeorgjia që luan për kampionen dhe fituesen e Kupës së Kosovës, KHF Istogu.

Image

Është lojtare inteligjente por lëndimi e ka penalizuar për një kohë dhe ka mbetur jashtë fushës.

Keta të la pa frymë ku është fotografuar, sigurisht kjo statujë është në shtetin e saj gjeorgjian. Kjo vashë ka respektin e pakufishëm për Kosovën.

Njihet edhe si bukuroshe!

Image
Image

Për gazetën kombëtare “Bota sot”, Keta tha shkurt për vendin ku u dal: “This statue is  called MEDITATION”. 

Image

Statujë për meditim, ku ka bërë shumë foto të bukura Keta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...