Klubi i ri me befasi të reja në Ferizaj - Bota Sot
Klubi i ri me befasi të reja në Ferizaj

Hendboll

Klubi i ri me befasi të reja në Ferizaj

Nga: K. G. Më: 10 shtator 2019 Në ora: 18:39
Klubi i ri me befasi të reja në Ferizaj

Klubi i hendbollit Ferizaj (femra), që nuk ka më shumë se një vit që u themelua, ka filluar t’i përkushtohet edhe punës me gjenerata të reja. 

“Në ditën e parë u regjistruan 10 pionere në klubin tonë, presim në ditët në vijim të na regjistrohen edhe të tjera që kanë interesim për sportin e hendbollit.

Edhe një herë ju njoftojmë të martën, të enjten dhe të premten nga ora 15-30 deri në ora 17.00 bëhet regjistrimi i grupmoshave 11 dhe 12 vjeçe”, bëhet e ditur nga KHF Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...