Kadetet e Istogu po tregojnë lojëra të mira - Bota Sot
Kadetet e Istogu po tregojnë lojëra të mira

Hendboll

Kadetet e Istogu po tregojnë lojëra të mira

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 15:51
Kadetet e Istogu po tregojnë lojëra të mira

KHF Istogu kadetet U17 më trajnerin Kenan Arifaj fitore e radhës (32:3) kundër KHF Dritës nga Gjilani për të deshmuar qe janë në rrugë të mirē drejt titullit të radhès se kampionit të Kosovës dhe se e ardhmja e KHF Istogut është e sigurt.

KHF Istogu është klubi kosovarë më i trofeshmi pér gjeneratat e reja dhe njërit prej më të trofeshmive në pergjithesi në hendbollin e Kosovës.

KHF Istogu përgezon këto vajza për rezultatet e arritura dhe trajnerin Kenan Arifaj për punën profesionale dhe përkushtimin në KHF Istogu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat