Në Beneventon e vogël, Kosova me zemër të madhe

Hendboll

Në Beneventon e vogël, Kosova me zemër të madhe

Më: 10 janar 2020 Në ora: 15:52
Në Beneventon e vogël, Kosova me zemër të madhe

Kombëtarja e Kosovës është gati për ndeshjen ndaj Italisë, që zhvillohet sonte nga ora 20:00.

Kombëtarja ka stërvitur të enjten në mbrëmje dhe sot paradite në palestrën ku luhet ndeshja, në Benevento të Italisë.

Në Beneventon e vogël, me zemër të madhe, për hapin para që e synojmë të gjithë së bashku.

Fat e sukses për djemtë tanë", njofton Federata e Hendbollit e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat