Valentina: Emblemë kjo... - Bota Sot
Valentina: Emblemë kjo...

Hendboll

Valentina: Emblemë kjo...

Nga: K.G. Më: 3 janar 2017 Në ora: 10:48
Valentina Shala-Bajrami

Ditët e para të Vitit të Ri i ka filluar me thënien më të bukur dhe që tingëllon jashtëzakonisht fort në popullin shqiptar. Përveç thënies së fortë, ka të veshur edhe bluzën me emrin Washington University.

Kjo është ish-hendbollistja e Prishtinës, Valentina Shala-Bajrami, anëtare e re e partisë së AAK-së,  që ka kryetar Ramush Haradinajn. “Emblemë kjo, e cila ishte dhe do të mbetet krenaria jonë! UÇK”, shkruan Valentina në profilin e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat